Lista Mityngiów AA

08:30

Jutrznia

Warszawa

[PR. PŁN. - Targówek] Rozwadowska 9/11 (parafia św. Rodziny, sala katechetyczna) [ Wszystkie otwarte]

09:30

Orędzie Serca

Otwock k/Warszawy

Żeromskiego 6 (od strony Domu Rekolekcyjnego) [ Wszystkie otwarte]

10:00

Szansa

Legionowo

Piłsudskiego 46 (dom parafialny) [W OSTATNIĄ NIEDZIELĘ KWARTAŁU MITYNG SPIKERSKI] [ Drugi otwarty]

10:00

Nadzieja

Sochaczew

pl. Kościuszki (przy kościele św. Wawrzyńca, plebania domofon nr. 2) [ Drugi otwarty]

10:00

Kotwica

Skierniewice

Floriana 2 (salka obok kościoła św. Jakuba) [ Ostatni otwarty]

10:00

Karol

Żyrardów

Kościelna 12 (Czytelnia w podziemiach Kościoła św. Boromeusz) [ Wszystkie otwarte]

10:00

Radość [INTERGRUPA NAREW NIE MA KONTAKTU Z GRUPĄ]

Śniadowo

Ostrołęcka, GOK [ brak danych]

10:30

Tęcza

Grodzisk Mazowiecki

Kilińskiego 8a (przy stowarzyszeniu rodzin abstynenckich) [ Wszystkie otwarte]

11:00

Mirosław

Warszawa

[MOKOTÓW] Rakowiecka 61 (Par. św. Andrzeja Boboli, sala Samaria) [ Wszystkie zamknięte]

11:00

Sami Swoi

Pruszków

Kraszewskiego 18 (klub "Socjus") [ Wszystkie otwarte]

11:00

Poranek

Warszawa

[PR. PŁN. - Targówek] Węgrowska 3 (biały domek przy Parkingu) [ otwarte wszystkie, drugi spikierski]

11:00

Betania

Warszawa

[URSYNÓW] Dereniowa 12 (Dom parafialny BETANIA) [ Wszystkie otwarte]

11:00

Orlik

Warszawa

[PRAGA POŁUDNIE] Brazylijska 10 (Punkt Informacyjno Kontaktowy) - [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ wszystkie otwarte, pierwszy spikerski]

11:00

Przyjaźń

Warszawa

[BEMOWO] Ks. Br. Markiewicza 6 (kościół główny) [ Wszystkie otwarte]

11:00

Poznańska 38

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [ Wszystkie otwarte]

11:00

Ewa (Grupa kobieca)

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Przyrynek 2 (kościół ceglany na skarpie, wieża,) [ zamknięte wszystkie, ostatni spikerski]

11:00

Witajcie

Garwolin

Staszica 13 [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Wszystkie otwarte]

11:15

Przystań

Warszawa

[WOLA] Wolska 172 (Ośrodek dla bezdomnych) [ Wszystkie otwarte]

11:30

Alternatywa

Zielonka k/Warszawy

Mickiewicza 18, Ośrodek Zdrowia (wejście od strony parku) [ Wszystkie otwarte]

12:00

Poziomka (Grupa kobieca)

Warszawa

[MOKOTÓW] Dominikańska 2 (klasztor OO Dominikanów, sala Poziomka) [ Wszystkie zamknięte]

12:00

Anna

Warszawa

[PRAGA POŁUDNIE] Wał Miedzeszyński 375 (Ośrodek ZHP) [ Trzeci otwarty]

12:15

Michał

Warszawa

[MOKOTÓW] Rakowiecka 61 (Par. św. Andrzeja Boboli, sala Nazaret) [ Wszystkie otwarte]

13:30

Warszawska Grupa Anglojęzyczna

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [ Wszystkie otwarte]

14:00

Nasz Czas

Legionowo

ks. Kordeckiego (w kościele na Górce) [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Wszystkie otwarte]

14:00

Poranek [INTERGRUPA NAREW NIE MA KONTAKTU Z GRUPĄ]

Krasnosielc

Plac kościelny (wikariat) [ Pierwszy otwarty]

14:00

Pomocna Dłoń

Pułtusk

Stare Miasto 28 (budynek starej przystani) [ Wszystkie otwarte]

14:00

Bez Wyroku

Warszawa - Białołęka

[BIAŁOŁĘKA] Ciupagi 1 (Areszt Śledczy) [ Wszystkie zamknięte]

14:30

Goworowo

Goworowo

Wikariat [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Ostatni otwarty]

15:00

Nadzieja

Błonie k/Warszawy

Ośrodek Zdrowia, wejście od ul. 3-go Maja [ Wszystkie otwarte]

16:00

Niespodzianka

Sokołów Podlaski

MC Skłodowskiej 18A (Ośr. Rozw. Probl. Alkoholowych) [ Pierwszy otwarty]

16:00

Zapomoga

Dobre

Kościuszki 1 (stary bud. Urzędu Gminy) [ Wszystkie otwarte]

16:00

Emanuel

Legionowo

Targowa 48 (sala katechetyczna) [ Trzeci otwarty]

16:00

U Boboli

Warszawa

[MOKOTÓW] Rakowiecka 61 (Par. św. Andrzeja Boboli, sala Samaria) [ Wszystkie otwarte]

16:00

Klemens

Nadarzyn

Kościelna 1, Dom parafialny [ wszystkie otwarte, pierwszy spikerski]

16:00

Kontakt

Warszawa

[PRAGA PÓŁNOC] Floriańska 3 (Dom parafialny, podziemie) [ pierwszy otwarty, ostatni spikerski]

16:00

Andrzej

Mińsk Mazowiecki

ul. Kościelna 1 (Plebania) [ Wszystkie otwarte]

16:00

Nadzieja

Otwock k/Warszawy

Żeromskiego 6 (na tyłach kościoła) [ Ostatni otwarty]

16:00

Nadzieja

Warszawa

[FALENICA] Narcyzowa 18 (przy kościele) [ Pierwszy otwarty]

16:00

Koziołek

Piaseczno

Puławska 5 (Stary dom parafialny -piętro) [ Wszystkie otwarte]

16:00

Przebudzenie

Łosice

11-go Listopada 15 [ Pierwszy otwarty]

16:30

Mila

Milanówek

Kościuszki 41 (dom parafialny 22, w drewnianym budynku) [ Wszystkie otwarte]

17:00

Ankra

Siedlce

Sokołowska 124 (parafia św. Józefa) [ Czwarty otwarty]

17:00

Jedność

Żyrardów

Salezjańska 7 (Kościół Salez.C.C.P. Ośr.Wych.) [ Wszystkie otwarte]

17:00

Goplańska

Warszawa

[MOKOTÓW] Al Sobieskiego 9 (budynek główny I piętro tzw Mała Sala Konferencyjna) [ Wszystkie otwarte]

17:00

Iskierka

Wołomin

Kościelna 55 (kaplica przy kościele) [ Wszystkie otwarte]

17:00

Komedia

Warszawa

[ŻOLIBORZ] Słowackiego 19A (budynek Teatru KOMEDIA) [ Wszystkie otwarte]

17:00

Ostoja

Góra Kalwaria

ks. Z. Sajny 2 [ Pierwszy otwarty]

17:00

Oko Opatrzności

Radzymin

Letnia 15 [ Wszystkie otwarte]

17:00

Wszechświat II

Piastów

11 Listopada 8 [ Wszystkie otwarte]

17:00

Nowe Życie [INTERGRUPA NAREW NIE MA KONTAKTU Z GRUPĄ]

Ostrów Mazowiecka

Sikorskiego 3 (budynek Sanepidu) [ Ostatni otwarty]

17:15

Prom

Brańszczyk

ul. Jana Pawła II 30 , Dom Parafialny (wejście po schodkach) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Przyjaciel

Pilawa

Letniskowa 4 (za komendą policji, na tyłach banku) [ Pierwszy otwarty]

18:00

Przystań

Tłuszcz

Kościelna 7 (Kaplica Parafialna, sala kominkowa w Kościele p.w.) [ Trzeci otwarty]

18:00

Olśnienie

Prostyń k/Małkini

Budynek Poczty nr 163, wejście od Harcówki [ Pierwszy otwarty]

18:00

Światło

Warszawa

[SRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [ wszystkie otwarte, ostatni spikerski]

18:00

Keja

Nasielsk

Św. Wojciecha 13 (dom parafialny) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Dobrego Pasterza

Słupno k/ Radzymina

al. Jana Pawła II 21 (przy kościele) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Promyk

Wyszków

Sikorskiego 40, parafia św. rodziny [ Pierwszy otwarty]

18:00

Pojednanie

Przasnysz

[MITYNGI ODBYWAJĄ SIĘ TYLKO W 1 NIEDZIELĘ MIESIĄCA] Bukowa 1 [ Wszystkie otwarte]

18:00

Odnowa

Węgrów

Mickiewicza 4A (Dom Kultury) [ Wszystkie otwarte]

18:10

Trzynastka

Warszawa

[WOLA] Karolkowa 49A (Dom katechetyczny) [ pierwszy i ostatni otwarty]

18:15

Wyzwolenie

Skórzec

przy parafii rzym-kat. [ pierwszy i ostatni otwarty]

18:15

Jakub

Warszawa

[OCHOTA] Barska 2 (Dom parafialny, sala św. Cecylii) [ Trzeci otwarty]

18:30

Pojednanie

Warszawa

[URSUS] Cierlicka 5 (parafia św. Józefa Oblubieńca, sala św. Jadwigi Królowej Polski) - [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ wszystkie otwarte, ostatni spikerski]

18:30

Twierdza

Modlin

Modlin - Twierdza, ul. Szpitalna 69 (przy kościele [ Trzeci otwarty]

19:00

Przystań

Myszyniec

Rynarzewskiego (stara organistówka) [ Ostatni otwarty]

19:00

Kanaan

Ostrołęka

Poznańska 34/36 (stołówka Domu Dziecka) [ Pierwszy otwarty]

19:00

W klasztorze

Siennica

Mińska 34 [ Wszystkie otwarte]

19:15

Sanktuarium

Warszawa

[MOKOTÓW] Gwintowa 3 (Sanktuarium M.B na Siekierkach, główne wejście do kościoła, w prawo na dół, sala teatralna, podziemie) [ Wszystkie otwarte]

19:30

U Tomasza

Warszawa

[MOKOTÓW] Stryjeńskich 21 róg Belgradzkiej (barak obok kościoła) - [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Wszystkie otwarte]

Poniedziałek

10:30

Oririum

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Al. Jerozolimskie 47 lok. 3 („Petra” – poradnia uzależnień) [ Wszystkie otwarte]

11:00

Urszula

Warszawa

[BIELANY] Żeromskiego 13 (Przychodnia Terapii Uzależnień i Współuzależnień) - [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Wszystkie otwarte]

16:00

Nowe Życie

Warszawa

[MOKOTÓW] Kłobucka 5 (Areszt Śledczy, Służewiec) Spotykamy się 10minut przed mityngiem pod brama [ Wszystkie zamknięte]

16:45

Recydywa

Warszawa

[MOKOTÓW] Rakowiecka 37 (Areszt Śledczy, oddział ATLANTIS) /O GODZ. 16:00 WEJŚCIE NA BRAMĘ/ [ Wszystkie zamknięte]

17:00

Menos

Warszawa

[MOKOTÓW] Rakowiecka 61 (Par. św. Andrzeja Boboli, sala Samaria) [ Wszystkie otwarte]

17:00

Strzałka

Grodzisk Mazowiecki

Kilińskiego 8a (stowarzyszenie rodzin abstynenckich, dawne kino wolność) [ Wszystkie zamknięte]

17:00

Źródło

Żyrardów

Żeromskiego 7 (Plebania Kościoła na osiedlu Żeromskiego) [ Wszystkie zamknięte]

17:00

Nimb

Warszawa

[PRAGA PÓŁNOC] Wileńska 69 (Par. MB. z Lourdes, dom parafialny) [ trzeci otwarty, ostatni spikerski]

17:00

Azaliowa

Warszawa

[PR. PŁD. - Wawer] Azaliowa 17 (jadłodajnia) - [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Wszystkie otwarte]

17:15

Piotr

Warszawa

[BIELANY] Żeromskiego 55/67 (Klub Abstynenta) [ Drugi otwarty]

17:30

Przemiana

Halinów k/Warszawy

3-go Maja 8 (Dom Kultury) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Metamorfoza

Siedlce

Brzeska 37 (sala budynku plebani przy parafii św. Ducha) [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Pierwszy spikerski otwarty]

18:00

Janka

Węgrów

Mickiewicza 4A (Dom Kultury) [ Pierwszy otwarty]

18:00

Syrenka

Warszawa

[ŚRÓDMIESCIE] Nowolipki 18 (Par. św. Augustyna) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Barka

Warszawa

[OCHOTA] Dickensa 5 parafia Opatrzności Bożej ( dolny kościół) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Perełka

Piaseczno

Puławska 5 (stary dom parafialny) [ Drugi i czwarty otwarty]

18:00

Omni Modo

Warka

Franciszkańska 14/16 (kaplica przy kościele M.B. Szkapleżnej) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Oaza

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Puławska 95A (Par.św. Michała, podziemia obok głównego wejścia, sala św. Teresy) [ Drugi otwarty]

18:00

Echa Leśne

Warszawa

[Pr. Płn. - Targówek Bródno ] Echa Leśne 2 (przy kościele,sala z tyłu) [ Ostatni otwarty]

18:00

Olszynka

Warszawa

[PRAGA POŁUDNIE] Kobielska 10 (Dom katechetyczny sal nr. 1) [ Trzeci otwarty]

18:00

Wiśniewo

Warszawa

[BIAŁOŁĘKA] Modlińska 4 (kościół św. Jadwigi, podziemia) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Antidotum

Józefów k/Otwocka

3-go Maja (przy kościele) [ trzeci otwarty spikerski]

18:00

Wiąz

Wesoła - Zielona

Szeroka 2, sala przy kancelarii parafialnej (wejście od strony plebanii) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Horyzont

Wyszków

Kościuszki 19 (przy par. św. Wojciecha,Dom parafialny, sala na górze) [ pierwszy otwarty, drugi spikerski]

18:00

U Wincentego

Otwock

Kopernika 1 [ Ostatni otwarty]

18:00

Miłość

Nowy Dwór Mazowiecki

Paderewskiego (Ośrodek Zdrowia) - [W każde święto nie ma mityngu] [ Drugi otwarty]

18:00

Wyzwolenie [INTERGRUPA NAREW NIE MA KONTAKTU Z GRUPĄ]

Ostrów Mazowiecka

Sikorskiego 3 (budynek Sanepidu) [ Trzeci otwarty]

18:00

Równi Sobie

Łochów

1-go Maja 22, Dom Kultury (wejście główne, sala nr 11, za ekranem) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Piast

Piastów

Krakowska 17 (przy parafii MB Częstochowskiej) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Oko Opatrzności

Radzymin

Letnia 15 [ Wszystkie zamknięte]

18:00

Płomyk

Grójec

J.Piłsudskiego(Dom Kultury-sala kinowa) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Edward

Latowicz

Rynek 10 (stara plebania) [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Czwarty otwarty]

18:30

Warszawska Grupa Anglojęzyczna

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Radna 14 m.3 [ Wszystkie otwarte]

18:30

Foksal

Warszawa

[BIELANY] Powązkowska 90 (Par. św. Jozefata) [ Wszystkie otwarte]

19:00

Niespodzianka

Sokołów Podlaski

Kilińskiego (konkatedra p.w. NMP, nad zakrystią) [ Pierwszy otwarty]

19:00

Przystań

Legionowo-Kozłówka

P.O.W. 3 (noclegownia) [ Pierwszy otwarty]

19:00

Odnowa

Ostrołęka

Szwedzka 2 (budynek parafialny kościoła farnego) [ Pierwszy otwarty]

19:00

Ancora [INTERGRUPA NAREW NIE MA KONTAKTU Z GRUPĄ]

Ostrołęka

Bogusławskiego (salka oazowa przy kościele poklasztornym) [ Ostatni otwarty]

19:00

Ursynów

Warszawa

[URSYNÓW] al. Komisji Edukacji Narodowej 101 (Dom parafialny) [ Wszystkie otwarte]

19:00

Na Górce

Warszawa

[BIELANY] Gdańska 6 (sala "B" z przodu kościoła) [ Pierwszy otwarty]

19:00

Alina

Skierniewice

Św. Stanisława 1, Przy kościele św. Stanisława, sala katechetyczna [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Pierwszy otwarty]

19:00

Dar

Celestynów k/Warszawy

Regucka 3 (Urząd Gminy) [ pierwszy i trzeci otwarty]

19:00

Kamionek

Warszawa

[PRAGA POŁUDNIE] Brazylijska 10 (Punkt Informacyjno-Kontaktowy AA) - [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ ostatni zamknięty]

19:00

Razem Lepiej (grupa kobieca)

Warszawa

[MOKOTÓW] Sobieskiego 9 (Ośrodek Terapii Uzależnień IPiN) [ Wszystkie otwarte]

19:00

Wielbłąd

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [ Wszystkie otwarte]

19:00

Iskra

Olszewo Borki

Broniewskiego 19 (stary Ośrodek Zdrowia- wejście od podwórka) [ Wszystkie zamknięte]

19:00

Czwórka

Poświętne k/Wołomina

Jana Pawła II (świetlica przy kościele św. Jana i Wojciecha) [ Pierwszy i ostatni otwarty]

20:00

Kolska

Warszawa

[ŚRODMIEŚCIE] Nowy Zjazd 1 Klub "U Pima" (w budynku WCS z tyłu, za żelazną kratą) - [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Wszystkie otwarte]

 Wtorek

11:00

Europa

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [ Wszystkie otwarte]

12:00

Zdrowie

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Górnośląska 1 (Klub PANORAMA) - [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZK [ Wszystkie otwarte]

15:00

Tęcza

Grodzisk Mazowiecki

Kilińskiego 8a (przy stowarzyszeniu rodzin abstynenckich) [ Wszystkie zamknięte]

16:00

Pierwszy Krok

Mińsk Mazowiecki

Warszawska 104 (Dom Związku Nauczycielstwa Polskiego, sala konferencyjna) [ Drugi otwarty]

16:00

Przełom

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [ Wszystkie otwarte]

16:45

Za Szopką

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Krakowskie Przedmieście 3 (Kościół św. Krzyża , wejście od ulicy Traugutta) [ Trzeci otwarty]

17:00

Belweder

Warszawa

[MOKOTÓW] św. Szczepana 1 (przy kościele) [ wszystkie otwarte, ostatni spikerski]

17:00

24 godziny

Warszawa

[MOKOTÓW] Domaniewska 20 (Dom parafialny, podziemie) [ Drugi otwarty]

17:00

Sami i Swoi

Góra Kalwaria

porucznika Jana Białka 48 [ Wszystkie otwarte]

17:15

Odrodzenie

Mordy

[MITYNGI ODBYWAJĄ SIĘ TYLKO W PIERWSZY WTOREK MIESIACA] Parkowa 2 (MGOK) [ Pierwszy otwarty]

17:30

Komorów

Komorów k/Pruszkowa

3 Maja 9 (Dom Parafialny ) [ Wszystkie otwarte]

17:30

Ikar

Warszawa

[BEMOWO] Ks. Br. Markiewicza (Dom parafialny-suterena) [ Wszystkie otwarte]

17:30

Odrodzenie

Warszawa

[MOKOTÓW] Sobieskiego 9 (Ośrodek Terapii Uzależnień IPiN) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Tartak

Siedlce

Sokołowska 124 (parafia św. Józefa) [ Pierwszy otwarty]

18:00

Modlin

Modlin

Modlin Stary, Czarnieckiego 11 ( przy kościele) [ Drugi i czwarty otwarty]

18:00

Dzień Po Dniu

Łomianki

Szpitalna7 (budynek OPS) [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Ostatni otwarty]

18:00

Dziesiątka

Pruszków

Partyzantów 2/4 (Tworki, szpital,pawilon X) [ wszystkie otwarte spikerskie]

18:00

Prymusy

Sochaczew

15 sierpnia 86 (Miejski Dom Kultury w Sochaczewie filia Boryszew) [ Wszystkie zamknięte]

18:00

Wola

Warszawa

[WOLA] Bema 73/75 przy ulicy Kasprzaka, sala w suterenie obok koscioła [ Ostatni otwarty]

18:00

Nadzieja

Kobyłka k/Warszawy

Wołomińska 1 (stary budynek Urzędu Miasta, Ip.) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Auxilium

Warszawa

[PRAGA PÓŁNOC] Kawęczyńska 53 (Bazylika, dom parafialny) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Albert

Pułtusk

Stare Miasto 28 (budynek starej przystani) [ Pierwszy otwarty]

18:00

Rembertów

Warszawa

[REMBERTÓW] Grzybowa 1 (sala katechetyczna) [ Pierwszy otwarty]

18:00

Bródno

Warszawa

[PR. PŁN. - Bródno] Chodecka 4, klub Jowisz ( pawilon ) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Strzyżyna

Warszawa

[BEMOWO] Słomiana 2/4 (Dom parafialny) [ Pierwszy otwarty]

18:00

Klarysew

Konstancin - Jeziorna

Pocztowa (Dolny kościół) [ Ostatni otwarty]

18:00

Cegiełka

Marki k/Warszawy

Sportowa 3 (Ośrodek Zdrowia) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Patryk

Warszawa

[PRAGA POŁUDNIE] Rechniewskiego 14 (Kościół, świetlica) [ pierwszy i trzeci otwarty, pierwszy spikerski]

18:00

Radość

Warszawa - Radość

[WAWER] Izbicka 7 (suterena domu akcji katolickiej) [ Pierwszy otwarty]

18:00

Śródborów

Otwock

Narutowicza (przy kościele parafialnym) [ Trzeci otwarty]

18:00

Dzwon

Ożarów Mazowiecki

Strażacka 3A [ Trzeci otwarty]

18:00

Nieporęt

Nieporęt

Stanisławów II, ul. Izabelińska 6 (Plebania Kościoła) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Wspomożenie

Tarczyn

Ks. Oszkiela 3 (Dom Kultury) [ Pierwszy otwarty]

18:00

Wierni Tradycjom

Wyszków

Białostocka 12 (par. św. Idziego, budynek starej plebani) [ Pierwszy spikerski otwarty]

18:00

Azymut

Mrozy

Mickiewicza 22 (Gminne Centrum Kultury) [ Czwarty otwarty]

18:00

Arm [INTERGRUPA NAREW NIE MA KONTAKTU Z GRUPĄ]

Ostrów Mazowiecka

Rubinkowskiego 8 (ZSZ nr. 1) [ brak danych]

18:00

Oaza

Otwock Wielki

Zamkowa 45 [ brak danych]

18:00

Pojednanie

Przasnysz

Bukowa 1 [ Wszystkie zamknięte]

18:15

Omega

Łomża

Krzywe Koło 3 (Kościół oo. Kapucynów) [ Wszystkie zamknięte]

18:30

Początek Drogi

Warszawa

[MOKOTÓW] Dereniowa 12 (Podziemia domu parafialnego Betania) [ Pierwszy otwarty]

18:30

Kotwica

Skierniewice

Wyszyńskiego 12 ( koło kościoła NA Widoku - salka pod kancelarią) [ Ostatni otwarty]

18:30

Warszawska Grupa Anglojęzyczna

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Radna 14 m.3 [ Wszystkie otwarte]

19:00

Nadzieja

Legionowo

ks. Kordeckiego (w kościele na Górce) [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Trzeci otwarty]

19:00

Stacja

Ostrołęka

Kaczyńska 33 (Dom parafialny) [ Drugi otwarty]

19:00

Keja

Nasielsk

Św. Wojciecha 13 (dom parafialny) [ Wszystkie otwarte]

19:00

Metro

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [ Otwarte wszystkie, 1 i 3 spikerski]

19:00

Witajcie

Garwolin

Staszica 13 [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Pierwszy zamknięty]

20:00

U Pima

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Nowy Zjazd 1 Klub "U Pima" (w budynku WCS z tyłu, za żelazną kratą) [ Wszystkie otwarte]

Środa

10:00

Poranek

Piaseczno

Puławska 5 (stary dom parafialny) [ Wszystkie otwarte]

10:45

Nowa Droga

Warszawa

[PR. PŁN. - Bródno] Kondratowicza 8, Szpital Bródnowski (blok G sala nr 6 w podziemiu) [ wszystkie otwarte, ostatni spikerski]

11:00

Wiosna

Warszawa

[BIELANY] Żeromskiego 55/67 (Klub Abstynenta) [ pierwszy i trzeci otwarty]

11:00

Skaryszewska

Warszawa

[PRAGA POŁUDNIE] Skaryszewska 12 (Dom parafialny, sala nr. 8) [ Wszystkie otwarte]

16:00

Rubens

Warszawa

[MOKOTÓW] Służewiec ul. Kłobucka 5 (Areszt Śledczy) spotykamy się 10 minut przed mityngiem pod bramą [ Wszystkie zamknięte]

16:30

ZK Białołęka

Warszawa

[BIAŁOŁĘKA] Ciupagi 1 (Zakład Karny) [ Wszystkie otwarte]

17:00

Otwarte Drzwi

Siedlce

Monte Cassino przy par. Bożego Ciała (sala nad kancelarią) [ Drugi otwarty]

17:00

Niespodzianka

Sokołów Podlaski

MC Skłodowskiej 18A (Ośr. Rozw. Probl. Alkoholowych) [ Pierwszy otwarty]

17:00

Jedność

Żyrardów

Salezjańska 7 (Kościół Salez.C.C.P. Ośr.Wych.) [ Wszystkie zamknięte]

17:00

Meander

Warszawa

[MOKOTÓW] Stryjeńskich 21 róg Belgradzkiej (barak przy kościele) tel.+48 882846342 [ Drugi otwarty]

17:00

Zygmunt

Warszawa

[BIELANY] pl. Konfederacji 55 (Kościół, sala akademicka) [ Drugi otwarty]

17:00

Semafor

Grodzisk Mazowiecki

1 Maja 15 (na przeciwko stacji PKP, Przychodnia Uzależnień i Współuzależnień) [ Wszystkie otwarte]

17:00

Veto

Dębe Wielkie k/Warszawy

dom parafialny przy kościele [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Trzeci otwarty]

17:30

Nadzieja

Kotuń

Kościelna 4 (parafia św. Antoniego) [ Pierwszy i ostatni otwarty]

17:30

Ewa [INTERGRUPA NAREW NIE MA KONTAKTU Z GRUPĄ]

Ostrołęka

Gomulickiego 1A (salka oazowa, wejście od Bogusławskiego) [ Ostatni otwarty]

17:30

Chełmska

Warszawa

[MOKOTÓW] Chełmska 21A, świetlica parafialna (domofon: świetlica parafialna) [ Wszystkie otwarte]

17:30

U Maksymiliana

Warszawa

[WAWER] Korkowa 24 (dom parafialny)Korkowa 24 (dom parafialny) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Legionek

Legionowo

Targowa 48 (sala katechetyczna) [ Trzeci otwarty]

18:00

Benignus

Zakroczym

Koźmińskiego 36 (Ośrodek Apostolstwa Trzeźwości) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Aletheia

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Al.Jerozolimskie 99/44 (Ośrodek Terapii Uzależnień III pietro) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Zdrowie

Grójec

Jana Pawła II (Paraf. Miłosierdzia Bożego, plebania) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Wisła

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Nowowiejska 27 (szpital psychiatryczny, parter,sala wykładowa) [ wszystkie otwarte spikerskie]

18:00

Liczydełko

Ząbki k/Warszawy

Piłsudskiego 46 (plebania, wejście z prawej strony budynku, sala na piętrze) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Perełka

Pułtusk

Stare Miasto 28 (budynek starej przystani) [ Pierwszy otwarty]

18:00

Kresy

Otwock k/Warszawy

Okrzei (Dom parafialny) [ Drugi otwarty]

18:00

Wsparcie

Warszawa

[PRAGA POŁUDNIE] Spalinowa 2 (Biblioteka parafialna) [ Drugi otwarty]

18:00

Przy Trakcie

Warszawa

[WAWER] Trakt lubelski 159 (Zerzeń, dom parafialny sala nr 10) [ Trzeci otwarty]

18:00

Wieczernik

Sochaczew

Kościuszki (plebania przy kościele św. Wawrzyńca, domofon 2) [ Trzeci otwarty]

18:00

Nadzieja

Ostrówek k/Łochowa

Szkolna 2 (Budynek Szkoły Podstawowej - wejście główne) [ Pierwszy otwarty]

18:00

Pokój

Warszawa

[BIELANY] Rudnickiego 1a (Ośrodek „Monar”-dawna gr.”Wyspa”) [ Wszystkie otwarte]

18:00

U Zygmunta - Feniks

Łosice

Narutowicza 4A [ Pierwszy otwarty]

18:00

Promyk

Wyszków

Sikorskiego 40, parafia św. rodziny [ Pierwszy otwarty]

18:00

Dobrego Ducha

Warszawa

Oliwska 5 (przy Fundacji POMOC POTRZEBUJACYM) [ wszystkie otwarte, ostatni spikerski]

18:00

Jutrzenka

Łomża

Rybaki 3 [ Wszystkie zamknięte, w zależności od potrzeb mityng otwarty]

18:15

Jutrzenka

Mińsk Mazowiecki

Traugutta (plebania u Mariawitów) [ Wszystkie otwarte]

18:30

Wszechświat

Piastów

11 Listopada 8 [ Wszystkie otwarte]

18:30

Przemienienie

Warszawa

[PRAGA PÓŁNOC] AL.Solidarności 67 (Szpital Praski, blok A-DETOX) [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Wszystkie zamknięte]

18:30

Przemienieni

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38, (klub Poznańska 38) [ Wszystkie otwarte]

18:30

Warszawska Grupa Anglojęzyczna

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Radna 14 m.3 [ Wszystkie otwarte]

18:30

Don Orione

Czarna k/Wołomina

Witosa 46 (schronisko DON ORIONE dla bezdomnych) [ Wszystkie otwarte]

19:00

Rycerz

Siemiatycze

Plac Jana Pawła II (przy kościele) [ Wszystkie otwarte]

19:00

U Ks. Jana

Kadzidło

Kościuszki 5 (dom parafialny) [ Pierwszy otwarty]

19:00

Odnowa

Ostrołęka

Szwedzka 2 (budynek parafialny kościoła farnego) [ Wszystkie zamknięte]

19:00

Jakub

Warszawa

[OCHOTA] Barska 2 (Dom parafialny, sala św. Cecylii) [ Pierwszy otwarty]

19:00

Młodzi AA

Warszawa

[WOLA] Szczecińskiego 5 (kościół p.w. Dobrego Pasterza) [ Wszystkie otwarte]

19:00

Pod Plebanią

Stara Iwiczna

Słoneczna 7/9 (Dom parafialny) [ Wszystkie otwarte]

19:00

Podkowa

Podkowa Leśna

Jana Pawła (przy kościele św. Krzysztofa, klub BETANIA) [ otwarte wszystkie, czwarty spikerski]

19:00

Quo Vadis

Warszawa

[ŻOLIBORZ] Mierosławskiego 6 (dom parafialny) [ Ostatni otwarty]

19:30

Wolność

Pruszków

Kraszewskiego 23 (Dom parafialny) [ Wszystkie otwarte]

20:00

Właśnie Dzisiaj

Warszawa

[URSYNÓW] Dereniowa 12 (Dom parafialny BETANIA) [ Wszystkie otwarte]

Czwartek

10:00

Piast

Piastów

Al. Krakowska 17 (przy parafii MB. Częstochowskiej) [ Wszystkie otwarte]

10:00

Panorama

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Górnośląska 1 (Klub PANORAMA) - [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZK [ Wszystkie otwarte]

16:30

Nadzieja

Grodzisk Mazowiecki

1-go Maja 27 (Zakład Karny) [ Wszystkie zamknięte]

16:45

Recydywa

Warszawa

[MOKOTÓW] Rakowiecka 37 (Areszt Śledczy, oddział ATLANTIS) /O GODZ. 16:00 WEJŚCIE NA BRAMĘ/ [ Wszystkie zamknięte]

17:00

Lourdes

Warszawa

[PRAGA PÓŁNOC] Wileńska 69 (Par. MB. z Lourdes, dom parafialny) [ Wszystkie otwarte]

17:00

Moja Nadzieja

Warszawa

[WOLA] Deotymy 41 (Przy kościele św. Józefa) [ Wszystkie otwarte]

17:00

Melodia

Kałuszyn

Warszawska 45 (Dom Kultury) [ Pierwszy otwarty]

17:00

Sami Swoi

Góra Kalwaria

porucznika Jana Białka 48 [ Wszystkie otwarte]

17:00

Oko Opatrzności

Radzymin

Letnia 15 [ Ostatni otwarty]

17:00

Przekaż Dalej

Warszawa

[PR. PŁN. - Targówek] Rembielińska 8( Poradnia Leczenia Uzależnień ) [ wszystkie otwarte, pierwszy spikerski]

17:30

Powiśle

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Górnośląska 1 (Klub PANORAMA) - [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZ [ Wszystkie otwarte]

17:45

W Drodze

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Freta 10 kościół św. Jacka klasztor dominikanów wejście 3 od lewej strony [ Wszystkie otwarte]

18:00

Szarotka

Siedlce

Brzeska 37 (sala w budynku plebanii przy parafii św. Ducha) [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Drugi otwarty]

18:00

Przebudzenie

Nowy Dwór Mazowiecki

Warszawska (parafia św. Michała, wejście do sali katechetycznej od ul. Słowackiego) [ Drugi otwarty]

18:00

Arm [INTERGRUPA NAREW NIE MA KONTAKTU Z GRUPĄ]

Ostrów Mazowiecka

Rubinkowskiego 8 (ZSZ nr. 1) [ Ostatni otwarty]

18:00

Program

Warszawa

[MOKOTÓW] Rzymowskiego 35 (Dom parafialny, suterena, sala biblioteki) [ pierwszy i trzeci otwarty]

18:00

Odnowa

Piaseczno

Puławska 5 (stary dom parafialny) [ Drugi otwarty]

18:00

Dziesiątka

Pruszków

Partyzantów 2/4 (Tworki, szpital,pawilon X) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Omni Modo

Warka

Franciszkańska 14/16 (kaplica przy kościele M.B. Szkapleżnej) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Tarchomin

Warszawa

[BIAŁOŁĘKA] Myśliborska 100 (Dom parafialny - I piętro) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Iskierka

Wołomin

Kościelna 55 (Kaplica przy kościele) [ Wszystkie zamknięte]

18:00

Afrykańska

Warszawa

[PRAGA POŁUDNIE] Ateńska 12 (Dom Katechetyczny) [ Pierwszy otwarty]

18:00

Odrodzenie

Świder k/Otwocka

Kołłątaja 80/82 (przy kościele) [ Czwarty otwarty spikerski]

18:00

Karol

Żyrardów

Kościelna 12 (Czytelnia w podziemiach Kościoła św. Boromeusz) [ Wszystkie zamknięte]

18:00

Barka

Kołbiel

(Stara Plebania, przy Kościele) [ Pierwszy otwarty]

18:00

Międzylesie

Warszawa

[WAWER] Bursztynowa 16, sala parafialna Kościoła Najświętszej Marii Panny [ wszystkie otwarte, pierwszy spikerski]

18:00

Nowa Droga

Jadów k/Łochowa

Pl. Dreszera- Ośrodek Zdrowia [ Wszystkie otwarte]

18:00

Krokus

Mogielnica

pl. Poświętne (przy Ochotniczej Straży Pożarnej) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Miłość (grupa kobieca)

Grodzisk Mazowiecki

Kilińskiego 8A (Stowarzyszenie Rodzin Abstyneckich) [ wszystkie otwarte, ostatni spikerski]

18:00

Nadzieja

Chynów

Chynów 42A (przychodnia rejonowa, wejście od tyłu) [ Wszystkie otwarte]

18:15

Laski

Laski k/Warszawy

3-go Maja 40/42 [ Wszystkie otwarte]

18:15

Omega

Łomża

Krzywe Koło 3 (Kościół oo. Kapucynów) [ Ostatni otwarty]

18:30

Warszawska Grupa Anglojęzyczna

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Radna 14 m.3 [ Wszystkie otwarte]

18:30

Szansa Na Nowe Życie

Serock n/Narwią

plebania przy kościele obok ratusza [ Pierwszy otwarty]

18:30

Filozofia

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Krakowskie Przedmieście 3 (budynek uniwersytetu, Zakład Filozofii Religii; pokój 307) W DNI ŚIĄTECZNE MITYNGI SIĘ NIE ODBYWAJĄ [ Wszystkie otwarte]

18:30

Siekierki

Warszawa

[MOKOTÓW] Gwintowa 3 (Sanktuarium M.B na Siekierkach, główne wejście do kościoła, w prawo na dół, sala teatralna, podziemie) [ Wszystkie otwarte]

19:00

Janka

Węgrów

Kościelna 4 (Stara Plebania) [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Ostatni otwarty]

19:00

Keja

Nasielsk

Św. Wojciecha 13 (dom parafialny) [ Wszystkie zamknięte]

19:00

Ziarno

Baranowo k/Ostrołęki

Gwardii Ludowej 13 (GOK) [ Drugi otwarty]

19:00

U Ks. Antoniego

Ostrołęka-Wojciechowice

I AWP (budynek parafialny) [ Ostatni otwarty]

19:00

Witolin

Warszawa

[PRAGA POŁUDNIE] Ostrobramska 72 (Dom parafialny, sala biblioteki) [ Wszystkie zamknięte]

19:00

Alina

Skierniewice

Św. Stanisława 1,Przy kościele św. Stanisława, sala katechetyczna [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Pierwszy otwarty]

19:00

Nowa Wiosna

Warszawa - Wesoła

[WESOŁA] Jana Pawła II 25 (Centrum Pogodna) [ Drugi otwarty]

19:00

Men Only - Grupa męska

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [ Wszystkie zamknięte]

19:00

Opoka

Brwinów

Grodziska 31 (Gminny Ośrodek Pracy z Rodziną ) [ Wszystkie otwarte]

19:00

Ogrodnik

Jabłonna

Modlińska 102 (Dom Ogrodnika) [ Wszystkie otwarte]

20:00

Wieczernik

Warszawa

[URSYNÓW] Komisji Edukacji Narodowej 101 (Dom parafialny) [ Ostatni otwarty spikierski]

20:00

Saligia

Warszawa

[MOKOTÓW] Stryjeńskich 21/róg Belgradzkiej (barak obok koscioła p.w. Ofiarowania Pańskiego [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Wszystkie zamknięte]

 Piątek

10:30

Spoko

Warszawa

[PRAGA PÓŁNOC] Floriańska 3, dom parafialny, podziemie [ Ostatni otwarty]

13:00

Środek

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [ Wszystkie otwarte]

17:00

Pierwszy Krok

Siedlce

Cz. Krzyża 41 (poradnia lecz. uzależnień) [ Trzeci otwarty]

17:00

Menos II

Warszawa

[MOKOTÓW] Belgijska 4 (Poradnia Odwykowa, II kl., IV p., poddasze) [ Wszystkie otwarte]

17:00

Początek Drogi Bis

Warszawa

[MOKOTÓW] św. Szczepana 1 (przy kościele) [ Ostatni otwarty]

17:00

Wdzięczność

Warszawa

[MOKOTÓW] Rakowiecka 61 (Par. św. Andrzeja Boboli, sala Samaria) [ Wszystkie otwarte]

17:00

Arka

Warszawa

[OCHOTA] Barska 2 (Dom Parafialny) [ zamknięty trzeci]

17:00

Strzałka

Grodzisk Mazowiecki

Kilińskiego 8a (stowarzyszenie rodzin abstynenckich, dawne kino wolność) [ Pierwszy i ostatni otwarty]

17:00

Źródło

Żyrardów

Żeromskiego 7 (Plebania Kościoła na osiedlu Żeromskiego) [ Ostatni otwarty]

17:00

Effatha

Warszawa

[PR. PŁN. - Bródno] Ogińskiego 7A (Dom parafialny, obok kościoła) [ Pierwszy otwarty]

17:00

Nimb

Warszawa

[PRAGA PÓŁNOC] Wileńska 69 (Par. MB. z Lourdes, dom parafialny) [ pierwszy otwarty, ostatni spikerski]

17:00

Ostrobramska

Warszawa

[PRAGA POŁUDNIE] Ostrobramska 72 (Dom parafialny,sala biblioteki) [ Ostatni otwarty]

17:00

Albert

Pułtusk

Stare Miasto 28 (budynek starej przystani) [ Pierwszy otwarty]

17:00

Koło

Warszawa

[WOLA] Deotymy 41 (Przy kościele św. Józefa) [ Wszystkie otwarte]

17:00

Jedynka

Płochocin

Fabryczna 15 [ Drugi i czwarty otwarty]

17:00

Barka

Warszawa

[OCHOTA] Dickensa 5 parafia Opatrzności Bożej ( dolny kościół) [ Otwarte wszystkie, 3 spikerski]

17:00

Serce

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [ Wszystkie otwarte]

17:00

Łokietek

Warszawa

Władysława Łokietka 11 (Ośrodek Terapii Uzależnień) [ Wszystkie otwarte]

17:05

Ursus

Warszawa

[URSUS] Zagłoby 37 (Dom parafialny) - [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Wszystkie otwarte]

17:30

Przedwiośnie

Warszawa

[BIELANY] Pl. Konfederacji 55 (Kościół, sala akademicka) [ Ostatni otwarty]

17:30

Medytacja

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Przyrynek 2 (Kościół pw. N.M.P. Rynek Nowego Miasta wieża) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Niespodzianka

Sokołów Podlaski

MC Skłodowskiej 18A ( Ośr. Rozw. Probl. Alkoholowych [ Pierwszy otwarty]

18:00

Radna

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Radna 14 a (Dom księży misjonarzy - domofon 1) [ Pierwszy otwarty]

18:00

Cisza

Grójec

Jana Pawła II (Paraf. Miłosierdzia Bożego, plebania) [ Wszystkie zamknięte]

18:00

Wiśniewo

Warszawa

[BIAŁOŁĘKA] Modlińska 4 (kościół św. Jadwigi, podziemia) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Jelonki

Warszawa

[BEMOWO] Czumy 1 (Przychodnia) [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Wszystkie otwarte]

18:00

Prymusy

Sochaczew

15 sierpnia 86 (Miejski Dom Kultury w Sochaczewie filia Boryszew) [ Ostatni otwarty]

18:00

Jutrzenka Bis

Mińsk Mazowiecki

Kościelna 1 (na plebanii) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Za Piecem

Radiówek k/Warszawy

Radiówek 25, Ośrodek Pomocy Społecznej, 2 piętro, wejście od strony lasu, przy pętli autobusu 722 [ Wszystkie otwarte]

18:00

Horyzont

Wyszków

Kościuszki 19 (przy par. św. Wojciecha,Dom parafialny, sala na górze) [ Pierwszy otwarty]

18:00

Barka

Pomiechówek

Słoneczna 51 (Ośrodek Zdrowia) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Wyzwolenie [INTERGRUPA NAREW NIE MA KONTAKTU Z GRUPĄ]

Ostrów Mazowiecka

Sikorskiego 3 (budynek Sanepidu) [ Wszystkie zamknięte]

18:00

Dzień Po Dniu

Łomianki

Szpitalna7 (budynek OPS) [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ drugi zamknięty]

18:00

Otwarte Drzwi

Cegłów

Plac Anny Jagiellonki (były posterunek policji) [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Pierwszy otwarty]

18:00

Przyszłość

Wołomin

Piłsudskiego 44 (Hospicjum) [ Ostatni otwarty spikierski]

18:00

Pojednanie

Przasnysz

Bukowa 1 [ Wszystkie zamknięte]

19:00

Rycerz

Siemiatycze

Plac Jana Pawła II (przy kościele) [ Wszystkie zamknięte]

19:00

Exodus

Legionowo

ks. Kordeckiego (w kościele na Górce) [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] /w Wielki Piątek przed Wielkanocą mityngi się nie odbywają/ [ Trzeci otwarty]

19:00

Na Odludziu

Ostrołęka

Al. Jana Pawła II 120 (Oddział Terapii Uzależnień-dawny hotel pielęgniarek) [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Ostatni otwarty]

19:00

Nadzieja

Błonie k/Warszawy

al. Jana Pawła II (kaplica, sala nr 4) [ Ostatni otwarty]

19:00

Przy Kominku

Zalesie Dolne k/Piaseczna

Modrzewiowa 1 (Dom parafialny) [ Wszystkie otwarte]

19:00

Ateńska

Warszawa

[PRAGA POŁUDNIE] Ateńska 12 (Dom katechetyczny) [ Pierwszy otwarty]

19:00

Wrzos

Warszawa - Anin

[WAWER] Rzeźbiarska 46 (Dawne kino Wrzos, obok kościoła) [ Ostatni otwarty]

19:00

U Mirka

Otwock-Mlądz

Laskowa 38 (czas mityngu nieograniczony) [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Drugi otwarty]

19:00

Iskra

Olszewo Borki

Broniewskiego 19 (stary Ośrodek Zdrowia- wejście od podwórka) [ Wszystkie otwarte]

19:00

Witajcie

Garwolin

Staszica 13 [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Wszystkie otwarte]

19:00

Odnowa

Jednorożec

Mazowiecka 1 (Sala Konferencyjna GS'u) [podczas zimy mityngi odbywają się o godz. 18:00] [ Ostatni otwarty]

19:00

Alina

Skierniewice

Św. Faustyny 1 (Kawiarenka przy kancelarii parafii PW Miłosierdzia Bożego) [ Pierwszy otwarty]

19:00

Odnowa

Węgrów

Mickiewicza 4A (Dom Kultury) [ Wszystkie zamknięte]

19:00

Co rok to krok

Warszawa

[URSYNÓW] al. Komisji Edukacji Narodowej 101 (dom parafialny) [ Wszystkie zamknięte]

19:30

Wieża

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Przyrynek 2 (Kościół pw. N.M.P. Rynek Nowego Miasta wieża obok Kościoła - domofon) [ Wszystkie otwarte]

20:00

Jestem

Warszawa

[MOKOTÓW] Domaniewska 20 (Dom parafialny- kondygnacja podziemia) [ Ostatni otwarty]

20:00

Zależni - niezależni

Pokrzywnica

Jana Pawła II 1 (budynek gminy wejście od OSP) [ Wszystkie otwarte]

20:15

Źródło Życia

Warszawa-Kabaty

[URSYNÓW] Przy Bażantarni 3 (dom parafialny - Liceum sala nr. 1) [ Wszystkie otwarte]

20:30

Warszawska Grupa Anglojęzyczna

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Radna 14 m.3 [ Wszystkie otwarte]

Sobota

10:00

Świt

Siedlce

Młynarska 19 (Klub Abstynenta) [ Trzeci otwarty]

10:00

Przy Reducie

Warszawa

[WOLA] Szczecińskiego 5 (kościół p.w. Dobrego Pasterza, sala nr 1) [ Wszystkie otwarte]

10:30

Kamczatka

Warszawa

[PRAGA POŁUDNIE] Chłopickiego 71A (Areszt Śledczy) [ Wszystkie zamknięte]

11:00

Tu I Teraz

Warszawa

[MOKOTÓW] Modzelewskiego 98A (hol kancelarii parafialnej) [ Wszystkie zamknięte]

11:00

Anin

Warszawa - Anin

[WAWER] Rzeźbiarska 46 (Dawne kino Wrzos) [ANIN] [ Ostatni otwarty]

11:00

Warszawska Grupa Anglojęzyczna

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Radna 14 m.3, w pierwszą sob. miesiąca mityng odbywa się na Poznańskiej 38 (klub Poznańska 38) [ Wszystkie otwarte]

14:00

Mokotów

Warszawa

[MOKOTÓW] Rakowiecka 37 (Areszt Śledczy) [ Wszystkie zamknięte, pierwszy spikerski]

15:00

Szansa

Siedlce

Piłsudskiego 47 (Zakład Karny) [ Wszystkie zamknięte]

15:00

Ewa [INTERGRUPA NAREW NIE MA KONTAKTU Z GRUPĄ]

Ostrołęka

Gomulickiego 1A (salka oazowa, wejście od Bogusławskiego) [ Wszystkie zamknięte]

15:00

Kolska

Warszawa

[WOLA] Kolska 2/4 (Oddział odwykowy) [ Wszystkie otwarte]

15:00

Przełom

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [ Wszystkie otwarte]

16:00

Dąb

Zegrze

Warszawska 13 ( budynek poczty- wejście od tyłu) [ pierwszy i trzeci zamknięty]

16:00

Arm [INTERGRUPA NAREW NIE MA KONTAKTU Z GRUPĄ]

Ostrów Mazowiecka

Rubinkowskiego 8 (ZSZ nr. 1) [ Wszystkie zamknięte]

16:00

Florian

Brwinów

Biskupicka 2 (sala parafialna) [ ostatni zamknięty]

16:00

Źródełko

Nowy Dwór Mazowiecki

Warszawska (parafia św. Michała, wejście do sali katechetycznej od ulicy Słowackiego) [ Pierwszy otwarty]

16:00

Remedium

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Poznańska 38 (klub Poznańska 38) [ Wszystkie otwarte]

16:00

Chotomów

Chotomów

Strażacka 8 (Gminny Ośrodek Kultury) [ Wszystkie zamknięte]

16:00

Pod Bocianem

Pruszków

Kraszewskiego 18 (klub "Socjus”) [ Wszystkie otwarte]

16:30

Chmura

Grójec

Armii Krajowej (Zakład Karny) [ Wszystkie zamknięte]

17:00

Na Odludziu

Ostrołęka

Al. Jana Pawła II 120 (Poradnia Leczenia Uzależnień-dawny hotel pielęgniarek) [ Wszystkie zamknięte]

17:00

Trzeźwość

Ożarów Mazowiecki

Poznańska 167A [ drugi otwarty,czwarty spikerski]

17:00

Targówek

Warszawa

[PR. PŁN. - Targówek] Zamiejska 6 [ Ostatni otwarty]

17:00

Raj

Warszawa

[URSYNÓW] Komisji Edukacji Narodowej (Dom parafialny) [ Czwarty otwarty]

17:00

Krok Trzeci

Warszawa

[ŻOLIBORZ] Popiełuszki 9 (Wejście od ul. Krasińskiego, sala katechetyczna) [ Ostatni otwarty]

17:00

Eden

Karczew - Ługi

Berlinga 1 (Ośrodek Pomocy Środowiskowej, parter) [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ ostatni zamknięty]

17:00

Wiosna Młodych

Warszawa

[MOKOTÓW] Al Sobieskiego 9 (budynek główny I piętro tzw Mała Sala Konferencyjna) [ Wszystkie otwarte]

17:00

Sami Swoi

Góra Kalwaria

porucznika Jana Białka 48 [ Wszystkie otwarte]

17:00

Szembek

Warszawa

[PRAGA POŁUDNIE] Chłopickiego 2, dom paraf. - piwnica, naprzeciwko kościoła [ Ostatni otwarty]

17:15

Odrodzenie

Mordy

Parkowa 2 (MGOK) [ Wszystkie zamknięte]

18:00

Łyk-End

Siedlce

Sokołowska 124 ( parafia św. Józefa) [ Wszystkie zamknięte]

18:00

Jedność

Piaseczno

Puławska 5 (stary dom parafialny) [ Wszystkie otwarte]

18:00

Dominik

Warszawa

[MOKOTÓW] Dominikańska 2 (Dom parafialny) [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Drugi i czwarty otwarty]

18:00

Nobel

Warszawa

[PRAGA POŁUDNIE] Saska 77 (Sala katechetyczna przy kościele) [ otwarte wszystkie, drugi spikierski]

18:00

Andrzej

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] al. Solidarności 76A Ewangelicki Dom Parafialny domofon “GOSPODARZ” [ Wszystkie otwarte]

19:00

Walenty

Raszyn k/Warszawy

Godebskiego 2 (Dolny Kościół) [Przeniesiony na czas remontu /DO OWOŁANIA/ do JAWOROWA ul. Warszawska 95 (świetlica)] [ Ostatni otwarty]

19:00

Janka

Węgrów

Kościelna 4 (Stara Plebania) [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Wszystkie otwarte]

19:30

Akceptacja

Warszawa - Ursynów

Komisji Edukacji Narodowej 101 [ Wszystkie otwarte]

20:00

Odpowiedzialni

Warszawa

[ŚRÓDMIEŚCIE] Nowy Zjazd 1 Klub "U Pima" (w budynku WCS z tyłu, za żelazną kratą) [ Wszystkie otwarte]

21:00

Luna

Warszawa

[PRAGA POŁUDNIE] Brazylijska 10 (Punkt Informacyjno-Kontaktowy AA) [MOŻLIWOŚĆ WJAZDU WÓZKIEM INWALIDZKIM] [ Wszystkie otwarte]


Legenda:

 

Wykaz mityngów AA sortowany jest w układzie dni tygodnia lub miejscowości. Przy czym domyślnym układem sortowania są dni tygodnia. W tym układzie poszczególne kolumny oznaczają:
1 - godzina rozpoczęcia mityngu, 2 - nazwa Grupy, 3 - nazwa miejscowości, 4 - szczegółowe dane adresowe oraz rodzaj mityngu, który jest wytłuszczony i spięty w nawiasy klamrowe.

Zasadniczo każda grupa AA ma minimum 4 mityngi w miesiącu (jeden tygodniowo).
Opis rodzajów mityngów AA tworzony jest według następującego klucza:

[Wszystkie zamknięte] - mityngi ,,zamknięte'' w każdym tygodniu miesiąca.
[Wszystkie otwarte] - mityngi ,,otwarte'' w każdym tygodniu miesiąca.
[Ostatni otwarty] - w ostatnim tygodniu miesiąca mityng ,,otwarty'' natomiast w pozostałych ,,zamknięty''.
[Pierwszy otwarty] - w pierwszym tygodniu miesiąca mityng ,,otwarty'' natomiast w pozostałych tygodniach miesiąca mityngi ,,zamknięte''.
[Trzeci zamknięty] - w trzecim tygodniu miesiąca mityng ,,zamknięty'' natomiast w pozostałych tygodniach miesiąca mityngi ,,otwarte''.
[Drugi i trzeci zamknięty ostatni spikerski] - w ostatnim tygodniu miesiąca mityng ,,spikerski'', w drugim i trzecim tygodniu mityngi ,,zamknięte'' pozostały/e otwarte.
[Lista zapisu] - mityngi w Zakładach Karnych lub Aresztach Śledczych - dla osób z ,,zewnątrz'' obowiązuje lista zapisu. Prosimy zgłaszać wcześniej chęć uczestnictwa w tego rodzaju mityngach do służb danego Regionu.